Intensywny kurs angielskiego

Angielski

Czasami zwykła nauka nie wystarcza, gdy potrzebujemy szybko opanować dany język. Okoliczności takiej sytuacji mogą być różne, jednak pewne jest, że trzeba wobec niej odpowiednio zareagować. Dobrym pomysłem będzie wtedy intensywny kurs angielskiego.

Katowice to miejsce, które proponuje wiele tego typu kursów, jednak tylko jeden z nich odbywa się w renomowanej szkole języków obcych, jaką jest Moose. Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej o naszej ofercie.

Skutecznie i intensywnie

Kadra szkoły językowej Moose składa się z wykwalifikowanych nauczycieli i native speakerów, którzy posiadają odpowiednie kompetencje. Częstotliwość zajęć na intensywnym kursie angielskiego dostosowujemy do Ciebie – będziesz się mógł spotykać ze swoim lektorem tak często, jak będziesz chciał. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Przyjeżdżamy zarówno do osób prywatnych, jak i do siedzib firm. Intensywna nauka języka nigdy nie była tak prosta. Dlaczego warto postawić na nas? Posiadamy niemal trzydziestoletnie doświadczenie w nauce języków obcych, jesteśmy z naszymi uczniami już od 1994 roku. W tym czasie, liczba placówek Moose w Polsce znacząco wzrosła, tak samo jak liczba naszych zadowolonych uczniów. Nasi uczniowie chwalą nasze metody nauczania, także te, które wykorzystujemy w ramach  intensywnych kursów języków obcych.

Wbrew stereotypom, szybkie opanowanie języka jest możliwe – wystarczy odpowiednia motywacja, dobry nauczyciel oraz świetny program dydaktyczny. O swoją determinację musisz zadbać sam, o resztę zatroszczymy się jednak my. Dzięki dwutygodniowemu okresowi próbnemu sam będziesz mógł sprawdzić, czy odpowiada Ci zarówno nauczyciel, jak i dobrane przez niego metody.

Jeśli szukasz miejsca, w którym mógłbyś odbyć intensywny kurs angielskiego, Moose będzie najlepszym wyborem w Katowicach. Pozwól nam przeprowadzić się przez tę przygodę z angielskim razem z nami. Gwarantujemy, że na nas się nie zawiedziesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *