Kurs angielskiego z dojazdem do klienta

Język angielski

Język angielski to w obecnych czasach absolutna podstawa, każdy powinien go znać, szczególnie, jeśli pracuje się w biznesie. Jeśli nadal Twój angielski pozostawia wiele do życzenia, to najwyższy czas, byś udał się na kurs angielskiego.

Katowice to miasto, w którym znajduje się kultowa już szkoła języków obcych, jaką jest Moose. Tworzy ją wykwalifikowana kadra specjalistów, która ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych.

Kurs angielskiego z dojazdem do klienta

Rozumiemy, jak dużo dzieje się w firmach i  że często brakuje czasu na dodatkowe kursy czy szkolenia. Z myślą o kliencie biznesowym, stworzyliśmy program, w ramach którego dojeżdżamy do biur, których pracownicy mają się szkolić. Takiego rozwiązania nie mają żadne inne szkoły językowe!

Moose łączy innowacyjne metody nauczania z starannie wyselekcjonowanymi nauczycielami i native speakerami. Zależy nam na jak najwyższym poziomie Twojego nauczania. Biznesowy angielski nieco różni się od tego używanego powszechnie, dlatego na nasz kurs zapraszamy również osoby, które znają już angielski, ale chciałaby nauczyć się jego bardziej formalnej odmiany.

Angielski biznesowy pozwoli Ci na nawiązywanie kontaktów z klientem zagranicznym. Ze względu na to, że język ten jest tak powszechny, nie będziesz musiał ograniczać się tylko do tych z Wielkiej Brytanii i Ameryki, ale cały świat stanie przed Tobą otworem. Nie zwlekaj więc, zapisz się na kurs angielskiego! Katowice lepszego niż nasz kursu Ci nie zaoferują!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *