Skuteczna nauka języka angielskiego

język angielski

W obecnych czasach dobra znajomość angielskiego wiele ułatwia. Nie tylko pozwala porozumieć się z ludźmi na całym świecie, pomaga w zdobyciu pracy, ale również umożliwia czytanie książek oraz oglądanie filmów, które nie doczekały się dystrybucji w Polsce. W związku z tym warto szkolić swój język angielski. Katowice to miasto o bogatej ofercie szkół językowych. Czym kierować się podczas jej wyboru? Najlepiej doświadczeniem i indywidualnym podejściem do ucznia. Taką postawą zdecydowanie może poszczycić się szkoła języków obcych Moose. Czytaj dalej, by dowiedzieć się o nas więcej.

Dlaczego Moose?

Jesteśmy siecią szkół językowych obcych, która swoje placówki ma w całej Polsce. Nieprzerwanie od 1994 roku uczymy Polaków języków obcych. Naszą wykwalifikowaną kadrę tworzą nauczyciele z doświadczeniem i powołaniem. Zatrudniamy również native speakerów, którzy dbają o rozwijanie kompetencji języków naszych uczniów.

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych. Zajmujemy się nauką dzieci i dorosłych. Poziom dobieramy do umiejętności ucznia, jednak intensywność zajęć pozostawiamy do jego wyboru. Dojeżdżamy nie tylko prywatnych uczniów, ale także do siedzib firm, co zdecydowanie oszczędza czas naszych uczniów. Uczymy zarówno podstaw języka, jak nauczamy języka specjalistycznego i biznesowego, który może przydać się w profesjonalnych sytuacjach. Nasi nauczyciele przygotują dla Ciebie indywidualny program, który na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Jeśli szukasz szkoły, w której rozwiną się Twoje umiejętności językowe, postaw na Moose. Nasi uczniowie doceniają nasze indywidualne podejście, za które otrzymujemy liczne pochwały. Znaczna część naszych uczniów przychodzi z rekomendacji swoich znajomych, co jest dla nas największym komplementem. Na start dajemy Ci dwutygodniowy okres próbny, dzięki któremu będziesz mógł sprawdzić, czy odpowiada Ci nasz lektor i tryb prowadzenia zajęć. Nie zwlekaj i zapisz się na nasz kurs już dzisiaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *